Munchkin

Всё о карточной игре "Munchkin"
Текущее время: 01 май 2024, 06:31

Часовой пояс: UTC + 4 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 фев 2024, 17:52 
Не в сети

Зарегистрирован: 12 фев 2024, 17:44
Сообщения: 1
Мені дуже подобається читати технічні новини, пов'язані з вирішенням проблем людства в галузі ІТ-технологій. І одним з улюблених порталів новин є - https://techiteasy.org.ua/. І як стало відомо, компанія Brilliant Labs, провідний розробник інноваційних технологій, випустила на ринок свою останню розробку - розумні окуляри «Frame». Тепер користувачі зможуть проводити пошук в мережі, перекладати текст або розмови, генерувати зображення та багато іншого прямо зі своїх окулярів. У галузі кіберспорту стало відомо, що датамайнер Gabe Follower розкрив поки ще секретні плани компанії Valve. У своєму останньому дослідженні в коді оновленої гри Counter-Strike 2 він виявив сліди двох потенційних ігор, які можуть перевернути галузь. І багато інших новин читайте також тут.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 апр 2024, 14:30 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 ноя 2023, 20:45
Сообщения: 9
Завжди приємно усвідомлювати, що ти можеш поспілкуватися з приводу новин, тим паче, що зробити це в будь-який зручний для тебе час. Загалом, я можу сказати, що наразі новини складають велику частину нашого життя, саме тому так важливо використовувати якісний новинний портал, котрий зможе задовольнити всі потреби в інформаційному просторі.Саме тому, я почав читати новини на українській новинній платформі https://jurnews.com.ua/ , бо саме вони пропонують не лише оперативні новини, але й глибоку аналітику та інтерв'ю з впливовими особистостями. З їхньою допомогою, я зміг для себе відкрити світ новин з іншого боку, та саме завдяки їм, я більш об'єктивно сприймаю новини та події.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 4 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB